logo

ÖNEMLİ: PTS TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ- 2022 FİYATLARI

ÖNEMLİ: PTS TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ- 2022 FİYATLARI

Değerli İş Ortağımız,

AliExpress Türkiye satıcıların haklarını gözetmek ve operasyon süreçlerini sağlıklı yönetmek için kargo firmalarıyla birebir çalışmakta ve tüm süreçleri sizler adına takip etmektedir. Maalesef ülkemizde ve dünyada kargo fiyatlarına gelen yüksek zamlar sebebiyle, PTS tarafından AliExpress satıcılarına özel uygulanan Hello Avrupa tarifesi kaldırılmıştır. Gönderimler bundan sonraki süreçte Bpost üzerinden değil PTT üzerinden gerçekleşecek olup 2022 fiyatları satıcılarımız için 17 Ocak Pazartesi tarihi itibariyle geçerli olacaktır. 

2022 PTS kargo fiyatlarına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz; https://docs.google.com/spreadsheets/u/1/d/1_DgK4ecKkESXb0UE2yCdkMymp8M7XnQhdg_OBD41Vd0/htmlview#

Satıcılarımıza hatırlatmak isteriz ki 20 Ocak itibariyle Avrupaya gönderim süreçlerinde anlaşmalı olduğumuz üç firma ile çalışma zorunluluğu kalkacaktır. Kargo şablonlarınızda Avrupa için de other shipment alanı açılacaktır. Avrupa’ya sevkiyatlarınızı dilediğiniz kargo ile gerçekleştirebilirsiniz.

AliExpress Türkiye olarak her zaman olduğu gibi bugün de satıcımızın yanındayız, eihracat sürecinde sizlere geniş lojistik çözümleri ve avantajlı fiyatlar sunmak amacıyla bir çok yeni kargo firması ile görüşmelerimiz devam etmektedir. Önümüzdeki süreçte bu firmaları sizlerle tanıştırıp, AliExpress’e özel fiyatlarını sizlerle paylaşıyor olacağız.Tüm anlaşmalı kargo firmalarımıza ve fiyatlarına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://docs.google.com/spreadsheets/u/1/d/1_DgK4ecKkESXb0UE2yCdkMymp8M7XnQhdg_OBD41Vd0/htmlview#

 AliExpress ve e-ihracat süreçlerinde son gelişmeler hakkında güncel kalmak, fırsatları yakından takip etmek ve iş hacminizi büyütmek için abone olmayı ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Instagram: https://www.instagram.com/aliexpress_university/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/aliexpress-turkiye/
Facebook : https://www.facebook.com/Aliexpress-University-107149234446158
Youtube: https://www.youtube.com/c/AliExpressUniversityTürkiye?sub_confirmation=1 

Saygılarımızla,

AliExpress Türkiye Ekibi

 

Bu Etkinliği Paylaş

AliExpress işini büyütmek için sosyal medya hesaplarımızı takip edin.