logo

AliExpress Satıcıları için Büyük Beden Giysi Listeleme Yeni Düzenleme Duyurusu

Değerli İş Ortağımız,

Aliexpress Platformu, ‘Büyük Beden Giysi’ Listelemeye ilişkin yeni düzenlemeler getirmiş olup, bu düzenlemelere uymayan ürün ve mağazalara cezai işlem uygulayacaktır.

Bu hususta; ‘Büyük Beden Giysi’ listeleyen veya listelemek isteyen satıcılarımızın, ürünlerini platformun istediği standartlara uygun bir şekilde yüklemeleri önemle rica olunur. Bununla birlikte, tüm ürünler yükleme sırasında platformun standartlarına göre kontrol edilecek olup, yeni kuralın yürürlüğe girdiği tarihten itibaren yapılan listelemelerde, standartları karşılamayan ürünler listeleme aşamasını geçemeyecektir.

Büyük Beden Ürünleri doğru bir şekilde yüklemek ve cezai yaptırımları takip etmek için ‘Büyük Beden Giysi Listeleme Kuralları’ rehberini incelemenizi rica ederiz: https://www.aliexpress101.com/course/7/Platform-kurallari/Buyuk-Beden-Giysi-Listeleme-Kurallari

Lütfen bu konuyu ciddiye alarak, mağazanızdaki tüm ürünleri dikkatlice kontrol edin ve olası cezalardan kaçınmak için ilgili tüm ürünleri ivedilikle düzenleyin.

Aliexpress

Bu Etkinliği Paylaş

AliExpress işini büyütmek için sosyal medya hesaplarımızı takip edin.