logo

Kargoda %50 İndirim!!! Süper Cuma Kampanyasında satıcılara büyük destek AliExpress, Mastercard ve SHIPENTEGRA işbirliği ile!

Kargoda %50 İndirim!!!

Süper Cuma Kampanyasında satıcılara büyük destek AliExpress, Mastercard ve SHIPENTEGRA işbirliği ile!

 

Değerli İş Ortağımız,

 

AliExpress olarak, yerli üretici ve işletmelerin uluslararası pazarlardaki rekabetçi gücünü artıracak çözümler sunmaya devam ediyor ve dünyanın en bilinen online alışveriş etkinliği olan Süper Cuma kampanyasındaki lojistik maliyetinizin %50’sini karşılıyoruz.

Süper Cuma kampanyasında lojistik maliyetlerini ShipEntegra'nın rekabetçi fiyatlarına ek olarak yüzde 50 düşürmek için Mastercard ve ShipEntegra ile yaptığımız iş birliğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz !

Kampanyaya katılmak için Süper Cuma kampanyasına kaydınızı yapmanız ve kampanya şartlarını sağlamanız yeterli. 26-30 kasım tarihlerinde shipentegra üzerinden gönderim yapılan paketlerde kampanya koşullarına uyuyor ise %50 indirim gerçekleşecektir.Mastercard'ın ticari kart sahiplerine özel ayrıcalıklar ve indirimler sağlayan dijital platformu MasterKOBİ ve e-ihracat konusunda uzman lojistik firması ShipEntegra ile yapılan anlaşmanın detaylarını Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz:

Kampanya Koşulları:

• Kampanya 5 gün sürecek olan Süper Cuma Kampanyası kapsamındaki gönderileri kapsamaktadır. (26-30 Kasım)

• Mastercard® Ticari Kart kullanan AliExpress satıcıları ShipEntegra kargo şablonu kullanarak gönderdikleri siparişlerde yurtdışı kargo bedelini SHIPENTEGRA tarifesi üzerinden %50 daha az öder. Tüm anlaşmalı kargo tarifeleri: LINK 

• Kampanya kapsamında satıcı başına azami 500 USD tutarında indirimden yararlanılabilir.

• Ödemelerin ShipEntegra yazılım ekranından Mastercard® Ticari Kartları ile yapılması gerekmektedir.

• Siparişlerin en geç 1 hafta içinde ShipEntegra depolarına ulaştırılması gerekmektedir.  ShipEntegra, lojistik bedellerini paketlerin depoya kabulü sonrası faturalandırılır. ShipEntegra ödeme ekranında Mastercard® Ticari Kartı ile ödeme yapan AliExpress satıcıları %50 indirimden anında yararlanacaktır.

• Süper Cuma kampanyasına kayıt olmuş satıcılar kampanyadan faydalanabilir. AliExpress Satıcı Paneli üzerinden yapabileceğiniz kampanya kaydıyla ilgili yapılacak duyuru ve eğitimleri takip ediniz.

• Satıcı ShipEntegra paneli üzerinden ‘’AliExpress’’ promosyon kodu ile üyeliğini açmış AliExpress Entegrasyonunu yapmış, hesabını açmış olmalıdır.

• AliExpress platform kurallarına aykırı şekilde yasaklı ürünlerin satışını yapanlar kampanyadan faydalanamaz.

• Kampanya kapsamında %50 indirim gönderi taşıma ücreti üzerinden tahsil edilecektir. Kampanya çıkabilecek covid ek ücretleri kapsamaktadır, fakat tek kenar uzunluğu 120 cm, çevre uzunluğu 270 cm üzerinde olan paketler için çıkabilecek ek ücretler (Aşağıda linki yer alan ShipEntegra eğitiminden ücretlere ulaşabilirsiniz) kampanya kapsamı dışındadır.

• Kampanya detayları için : LINK

Kampanyaya nereden katılabilirim?

• Kampanya koşullarına uyan tüm satıcılarımız kampanyaya dahil olacaktır.

Mastercard Ticari Kart Nasıl Alınır?

• Mastercard® Ticari Kartınız yoksa, işletmenizin hesaplarının bulunduğu banka şubenizden veya bankanızın çağrı merkezi üzerinden talepte bulunabilirsiniz. 

• Ödemeyi herhangi bir Mastercard® Ticari Kart ile yapmanız kampanyadan faydalanmanız için yeterlidir.

ShipEntegra hakkında detaylı bilgi alabilir miyim? ShipEntegra ile gönderilerimi nasıl yaparım?

• AliExpress – ShipEntegra işbirliği için detaylı eğitim sunumu: LINK

 

Saygılarımızla,

AliExpress Türkiye Ekibi

Bu Etkinliği Paylaş

AliExpress işini büyütmek için sosyal medya hesaplarımızı takip edin.