logo

AliExpress Blog

AliExpress Blogs

AliExpress’te Ürün ve Mağaza Puanlama Sistemi

Eylül 15

4 Dakika okuma süresi

607

AliExpress Blogs

Hero Ürün Nedir • Mağazanızda listelediğiniz ürünler içinde müşterilerin en çok ilgisini çeken, en çok trafik ve satış adedi alan ürünler ‘hero ürün’ olarak adlandırılır. • Mağazanızda sattığınız ürünlerdeki her kategori grubundan biri veya birkaçı hero ürün olabilir. • Hero üründe bulunması gereken özellikler:

Eylül 02

5 Dakika okuma süresi

581

AliExpress Blogs

Modakids, çocuk ve bebek giyim tekstili ve aksesuarları üzerine yaklaşık 9 yıldır e-ticaretin içinde aktif rol oynayan bir online mağaza. Gerek kendi sitemiz gerek ise yurtiçi tüm platform ve pazaryerlerin de

Ağustos 19

5 Dakika okuma süresi

521

AliExpress Blogs

Küresel tedarik zincirinde yer alma potansiyeline haiz firmaların tedarik zincirine eklemlenmesini teminen proje bazlı olarak firmaların ihtiyacı olan; yazılım alımı, eğitim/ danışmanlık, müşteri ziyaretleri, sertifikasyon ve prototip ürün geliştirmeye dönük makine ekipman alımı giderleri desteklenmektedir.

Temmuz 31

5 Dakika okuma süresi

648

AliExpress Blogs

2017 yılında kurulan AnalyticaHouse, kurulduğu günden bu yana dijital pazarlamayı bugünkü geleneksel anlayışından ayrıştırmak, kullanıcı davranışlarını ölçmek ve öngörmek adına çalışmalar yapmaktadır. Adını ve ilhamını Cambridge Analytica'nın insan davranışlarını gruplamak ve analiz etmek üzerine geliştirdiği stratejiyi anlatan bir makaleden alan AnalyticaHouse’un en güçlü kası veri odaklı olmasıdır. Şirket misyonunda pazarlama mühendisliği ve dijital aktivasyonları temel alan, partner ve müşterilerine dijitalleşme yolunda geleceğe yönelik çözümler geliştirmeyi hedeflemektedir.

Temmuz 26

4 Dakika okuma süresi

446

AliExpress Blogs

Çevrimiçi pazar yerlerindeki satıcılar için tüm sınır ötesi mal ve hizmet arzında tek bir Avrupa ülkesinden aldıkları KDV (VAT) beyanı ve ödemesi geçerli olacaktır.

Haziran 14

4 Dakika okuma süresi

915