logo

Mağaza Dekorasyonu

Mağaza Dekorasyonu

3

Ders

2590

99

Dakika

AliExpress'te satıcılar mağaza dekorasyonlarını panelleri üzerinden kendileri gerçekleştirir. İyi bir mağaza dekorasyonu ile müşterilerinize karşı profesyonel bir görünüm sağlarsınız. Bir çok farklı ürün ve kategorinizi, mağaza promosyonlarınızı (indirimler, promosyon kodu,mağaza kuponunuzu), yeni gelen ürünlerinizi, ön plana çıkarmak istediğiniz ürünleri mağaza sayfanızda sergilemenizi sağlar. Dönüşüm oranınızı arttırır.<br>

Mağaza Dekorasyonu nasıl Yapılır? Teorik Eğitim

1 Döküman

1 Vídeo

37 Dakika

Mağaza Paneli Üzerinden Uygulamalı Mağaza Dekorasyonu

0 Döküman

1 Vídeo

40 Dakika

Mağaza dekorasyonu neden önemli?

1 Döküman

1 Vídeo

22 Dakika

SIKÇA SORULAN SORULAR

Aliexpress Mağaza Dekorasyonu Nasıl Yapılır?
"AliExpress satıcı platformu üzerinden Mağaza – Mağaza Dekorasyonu – Mağazanı Yönet – Tasarım – Mağazanı Özelleştir üzerinden yapılmaktadır. İyi tasarlanmış bir mağaza AE alıcıları tarafından akılda kalacak ve tekrardan ziyaret edilmesini sağlayacaktır. İyi ve ilgi çekici görseller kullanmaya dikkat etmenizi öneririz. Detaylı bilgi için eğitim sunumunu inceleyiniz."
Aliexpress'te Mağaza Dekorasyonu Neden Önemlidir?
Mağaza dekorasyonu mağaza ziyaretçilerinize profesyonel bir mağaza görüntüsü sunmanız ve güven yaratmanız için oldukça önemlidir. Kategori bazlı hazırladığınız bir mağaza dekorasyonu alıcıların mağazanızda ürünleri daha kolay bulmasını ve incelemesini sağlar.