logo

AliExpress Tanıtım

İş Birlikleri ve Destekler

8

Ders

3742

262

Dakika

AliExpress Türkiye olarak satıcılarımıza kolaylık ve fayda sağlayacak her türlü hizmet için Türkiye'nin önemli markaları ile işbirliği sağlıyoruz. Mağazanızın açılışından ürünlerinizin yüklenmesine ve entegrasyona kadar bir çok konuda destek almak üzere iş ortaklarımız ile temasa geçebilirsiniz.

EMYD-AliExpress Danışmanlık Hizmetleri

1 Döküman

1 Vídeo

8 Dakika

SIKÇA SORULAN SORULAR

Aliexpress ile QNB Finansbank arasında gerçekleşen iş birliği tarafından sunulan avantajlar nelerdir?
İşbirliğimiz QNB Finansbank hesabına gelecek ihracat bedellerindeki transfer masraflarında avantaj; ilk ihracat bedeli ardından 1 yıl boyunca ATM’den para çekme limitlerinde artış; bankacılık işlemlerinde ücret muafiyeti sağlayan KOBI Rahat Paketleri’nden indirimli olarak faydalanma hakkı ve dijital Köprü üyeliği avantajlarını sağlamaktadır. Detaylı bilgi için eğitim dökümanlarını inceleyiniz.
Aliexpress ile QNB Finansbank arasında gerçekleşen iş birliğinin koşulları nelerdir?
"İşbirliğimizin koşulları aşağıdaki gibidir: 1) İhracat bedelleri işlem başına minimum 350 USD olmalıdır 2) Yılda maximum 7 adet işlem için ödeme yapılacaktır 3) Hesap sahipleri mutlaka tüzel kişilik olmalıdır 4) Müşteriler 15.10.2020-31.12.2021 tarihleri arasında QNB Finansbank’a başvuru yapmalıdır. Başvuru sonrası avantajlı tekliflerden yararlanma süresi 1 yıl’dır. 5) İşbirliği başvuru yapan ilk 1.000 müşteri için geçerlidir. 6) Sadece Alipay transferleri için geçerlidir. 7) Halihazırda QNB Finansbank müşterisi olan ya da olmayan her AliExpress satıcısı faydalanabilir."
Aliexpress ile QNB Finansbank arasında gerçekleşen iş birliğinin sağladığı ayrıcalıklardan faydalanma koşulları nelerdir?
"Ayrıcalıklardan faydalanma koşulları aşağıdaki gibidir: 1) Alipay Singapore üzerinden QNB Finansbank hesabına gelecek her 350 USD ve üzeri ihracat bedeli için, işlem başına 100 TL müşteri hesabına geri ödeme; 2) Transfer edilen ücretler 2 iş günü içinde hesaba yatıyor 3) Dijital Köprü Üyeliği 4) QNB Finansbank’a gelen ilk ihracat bedeli ardından 1 yıl boyunca ATM’den para çekme limitlerinde artış; 5) Bankacılık işlemlerinde ücret muafiyeti sağlayan KOBI Rahat Paketleri’nden %25 indirimli olarak faydalanma fırsatı."
Aliexpress ile QNB Finansbank arasında gerçekleşen iş birliğinin avantajlarından nasıl faydalanılır?
"Satıcı QNB Finansbank web sitesi üzerinden başvurusunu gerçekleştirebilir. Başvurular günlük olarak alınmaktadır ve günlük olarak kontrol edilmektedir. Süreçler mevcut QNB Finansbank müşterileri ve yeni müşteriler için ayrı işlemektedir. 1) Mevcut Müşteriler için ilk etapta satıcı araması yapılır ve program detaylı bir şekilde aktarılır. İşbirliğini onaylayan satıcıların ünvan bilgileri merkeze ulaştırılır. 2) Yeni Müşteriler'in başvuruları Tüzel ekip lideri ile paylaşılır ve satıcı ziyareti yapılır. Satıcı eğer program detaylarını onaylarsa hesap açılışı yapılır ve ünvan bilgileri merkeze ulaştırılır. Başvuru için https://www.qnbfinansbank.com/aliexpress-is-birligi adresini ziyaret edebilirsiniz."