logo

Mağaza Açma

Yeni Satıcılar için

3

Ders

3707

0

Dakika

AliExpress'e Hoşgeldiniz ! İlk satışı yapmadan önce ve satış sonrasında yapılması gerekenleri öğrenmek ve satıcılarımızın sıklıkla yaptığı hataları yapmamak için bu eğitimleri mutlaka izleyiniz.

AliExpress'te Sık Yapılan Hatalar

1 Döküman

0 Vídeo

SIKÇA SORULAN SORULAR

AliExpress’te başarılı olmak için ne yapmak gerekir?
"1) Mağazada listelenen ürünlerin sayısı yüksek olmalıdır. AliExpress mağazanız üzerindeki ürün sayınız trafiğinizi etkiler bu nedenle nekadar çok ürün listelerseniz trafiğiniz okadar pozitif etkilenir. 2) Mağazada listelenen ürünlerin fiyatları doğru fiyatlandırma yöntemleriyle hesaplanmış rekabetçi fiyatlar olmalıdır. 3) Mağazada listelenen ürünlerin kargo fiyatlarının en çok satış yaptığı bölgeye göre hesaplamak. Mağazanızı yeni açtığınızda ürün fiyatlandırmalarız da kargo maliyetlerinizi 1. Bölgeye göre hesaplayıp ürün fiyatlandırmalarınızı yapmanızı öneririz. Dilerseniz 2. Ve 3. Bölgeyi alıcı öder yapabilir veya ilk aşamada satışa kapatabilirsiniz. 4) Ürün isim ve açıklamalarını kurallara uygun & net ve detaylı girmek. 5) Mağaza promosyonları uygulaması, platform kampanyalarına dahil olarak ürünlerini daha çok müşteriye ulaştırmak. Detaylı bilgi için e-ihracat eğitim sunumlarımızı inceleyebilirsiniz"
Ürünlerimi yüklediğim halde neden mağazamda göremiyorum?
"Bu adımlarla kontrol etmenizi rica ederiz: 1.Sağ üstten ülke Türkiye seçilmemeli, gönderim sağladığınız bir ülke olmalı 2.Sağ üstten seçtiğiniz ülkeye Nakliye Şablonunuzda bu ülkeye satış açık olmalı. 3.Ürün ağırlığı ve Boyutları lojistik şirketinin koşullarına uyumlu olmalı Bu adımları kontrol etmenize rağmen ürünlerinizi mağazanızda göremiyorsanız satıcı destek hattımızı arayın. 0850 955 2480"